| Artikelnummer: | 261387 |
Wil je een Madrid Jute Shopper bedrukken met logo? De 261387 is een stoere en slijtvaste winkeltas van jute van 320 g/m². Met een gelamineerde binnenzijde, lange geweven katoenen hengsels en circa 8 liter inhoud is dit een praktische shopper voor winkels, beurzen, evenementen en promotionele acties.
De Madrid Jute Shopper is gemaakt van stevig jute met een materiaalgewicht van 320 g/m². De grove structuur geeft de tas een natuurlijke en karakteristieke uitstraling die duidelijk verschilt van een gladde katoenen of polyester boodschappentas.
Het stevige materiaal maakt deze shopper interessant wanneer je een promotionele tas zoekt die robuust oogt en geschikt is voor regelmatig gebruik.
Aan de binnenzijde is de Madrid Jute Shopper gelamineerd. Deze afwerking geeft de tas extra structuur en zorgt ervoor dat de binnenkant anders is afgewerkt dan bij een eenvoudige ongevoerde jutetas.
Met circa 8 liter inhoud biedt de shopper ruimte voor kleinere boodschappen, folders, giveaways of persoonlijke spullen.
De lange hengsels zijn gemaakt van geweven katoen en maken het mogelijk om de shopper comfortabel over de schouder te dragen. Dat is praktisch tijdens het winkelen, op een beurs of wanneer de tas langere tijd wordt meegenomen.
Wil je verschillende materialen en formaten vergelijken? Bekijk dan onze boodschappentassen bedrukken met logo.
Bij deze tas vraagt de bedrukking wat extra aandacht. Door de grove weving van het jute zijn zeer kleine details, dunne lijnen en kleine letters niet altijd optimaal weer te geven. Een duidelijk logo met wat stevigere vormen komt doorgaans beter tot zijn recht.
Daarom beoordelen we jouw logo vooraf en adviseren we waar nodig om het ontwerp iets groter of eenvoudiger uit te voeren. Zo voorkom je dat belangrijke details in de structuur van het materiaal verloren gaan.
Mijn advies: “Bij deze tas zou ik niet automatisch het kleinste mogelijke logo kiezen. Jute heeft een grove structuur, dus een wat groter en duidelijker logo werkt meestal mooier. Stuur je logo gerust mee; dan kijken we vooraf welke uitvoering het beste resultaat geeft.”
Laat de Madrid Jute Shopper voorzien van jouw bedrijfslogo of ontwerp en je krijgt een relatiegeschenk met een natuurlijke en herkenbare uitstraling. Vooral voor retail, food, evenementen en campagnes waarbij een robuust materiaal past, is jute een interessante keuze.
DéBlé helpt je persoonlijk bij de keuze van de bedrukking en beoordeelt ook of jouw logo geschikt is voor de grove jutestructuur. Als familiebedrijf met ervaring sinds 1972 leveren wij relatiegeschenken aan bedrijven en organisaties in Nederland en België. Je ontvangt vooraf een gratis ontwerp en doorgaans binnen een paar uur een scherpe offerte.
De Madrid Jute Shopper past goed bij winkels, beurzen, congressen, open dagen, cadeaupakketten en promotionele acties. De combinatie van stevig jute, katoenen hengsels en een gelamineerde binnenzijde geeft de tas een herkenbare uitstraling.
Zoek je juist een boodschappentas die na gebruik klein opgeborgen kan worden? Bekijk dan onze opvouwbare boodschappentassen met logo. Voor ruimere modellen voor zomer- en vrijetijdsacties kun je ook onze strandtassen met logo bekijken.