| Artikelnummer: | 261754 |
Wil je een Organic Cotton Shopper bedrukken met logo? De 261754 is een lichte en stevige winkeltas van 100% organisch kwaliteitskatoen van 140 g/m². Met lange hengsels en circa 8 liter inhoud is dit een praktisch model voor winkels, beurzen, evenementen, open dagen en promotionele acties.
De Organic Cotton Shopper Colour is gemaakt van kwaliteitskatoen met een materiaalgewicht van 140 g/m². Hierdoor blijft de tas prettig licht en gemakkelijk mee te nemen, terwijl Clipper hem als een stevige winkeltas omschrijft.
De gekleurde uitvoering geeft extra mogelijkheden om de shopper aan te laten sluiten bij een huisstijl, campagne of evenement.
De tas is volledig gemaakt van organisch katoen. Daarmee combineert dit model een natuurlijke katoenen uitstraling met een eenvoudige en breed inzetbare uitvoering.
Wil je verschillende katoenen, canvas en andere modellen vergelijken? Bekijk dan onze boodschappentassen bedrukken met logo.
Met ongeveer 8 liter inhoud biedt de shopper ruimte voor kleinere boodschappen, folders, brochures, giveaways en persoonlijke spullen. Daardoor is het formaat praktisch als beurstas, winkeltas of goodiebag.
De compacte inhoud maakt dit model bovendien geschikt voor acties waarbij grotere aantallen worden uitgedeeld.
De lange hengsels maken het mogelijk om de shopper gemakkelijk over de schouder te dragen. Dat is prettig tijdens het winkelen, op een beurs of wanneer de tas langere tijd wordt meegenomen.
Wil je andere modellen bekijken die comfortabel over de schouder gedragen worden? Bekijk dan onze schoudertassen met logo.
Mijn advies: “Deze zou ik kiezen wanneer je een lichte katoenen shopper in grotere aantallen zoekt, maar wel wat kleur wilt toevoegen. De 140 g/m² kwaliteit houdt hem toegankelijk en de lange hengsels maken hem prettig voor dagelijks gebruik.”
Laat de Organic Cotton Shopper Colour voorzien van jouw bedrijfslogo of ontwerp en je krijgt een praktisch relatiegeschenk dat direct tijdens een beurs, winkelactie of evenement gebruikt kan worden. De gekleurde katoenen ondergrond kan bovendien mooi aansluiten bij jouw huisstijl.
Bij DéBlé denken we persoonlijk mee over de bedrukking en de uitvoering die het beste bij jouw logo past. Als familiebedrijf met ervaring sinds 1972 staan we voor persoonlijke service en duidelijke afspraken. Je ontvangt vooraf een gratis ontwerp en doorgaans binnen een paar uur een scherpe offerte.
De Organic Cotton Shopper Colour past goed bij winkels, beurzen, congressen, open dagen, introducties en promotionele campagnes. Door het lichte materiaal is de tas eenvoudig uit te delen en direct bruikbaar voor de ontvanger.
Zoek je juist een tas die na gebruik extra compact opgeborgen kan worden? Bekijk dan onze opvouwbare boodschappentassen met logo.