| Artikelnummer: | RBA2688341 |
Wil je een Anker Prime 100W 3-poorts GaN-lader bedrukken met logo? De RBA2688 combineert een maximaal laadvermogen van 100 W met drie laadpoorten in één lader. Daarmee is dit een krachtige laadoplossing voor medewerkers en relaties die dagelijks meerdere elektronische apparaten gebruiken.
De Anker Prime ondersteunt een maximaal laadvermogen van 100 W. Daardoor is deze lader interessant voor gebruikers die meer vermogen nodig hebben dan een eenvoudige smartphone-oplader biedt.
Het daadwerkelijk beschikbare laadvermogen hangt af van het aangesloten apparaat, de gebruikte kabel en de laadmogelijkheden van het apparaat zelf.
Met drie laadpoorten biedt de Anker Prime meer aansluitmogelijkheden dan een standaard lader met één uitgang. Dat is praktisch wanneer je op één werkplek meerdere apparaten wilt kunnen aansluiten zonder verschillende losse laders te gebruiken.
De exacte verdeling van het laadvermogen hangt af van de gebruikte poorten en aangesloten apparatuur.
De Anker Prime maakt gebruik van GaN-technologie. Deze techniek wordt toegepast in moderne laders die een hoog laadvermogen combineren met efficiënte elektronica.
Daardoor past dit model goed bij kantoorwerkplekken, thuiswerken en zakelijke reizen waar krachtige laadapparatuur regelmatig wordt gebruikt.
Bekijk ook onze andere opladers bedrukt met logo voor verschillende laadoplossingen voor smartphones, tablets en andere mobiele apparaten.
Mijn advies: “Deze Anker Prime zou ik kiezen als je een premium oplader zoekt waarbij zowel vermogen als meerdere aansluitmogelijkheden belangrijk zijn. De combinatie van 100 W en drie poorten maakt hem vooral interessant voor medewerkers en relaties die dagelijks verschillende apparaten gebruiken.”
Alternatief: Heb je maar één apparaat tegelijk op te laden of is een hoog laadvermogen minder belangrijk? Dan zou ik eerder kiezen voor een eenvoudiger en compacter laadmodel. Deze Prime komt vooral tot zijn recht bij intensiever dagelijks gebruik.
Met een bedrijfslogo maak je van de Anker Prime een premium technisch relatiegeschenk voor medewerkers, klanten en zakelijke relaties. Een subtiele personalisatie past goed bij een lader die dagelijks op een bureau, thuiswerkplek of tijdens reizen wordt gebruikt.
De exacte druktechniek, drukpositie en het beschikbare drukformaat stemmen we af op de gekozen uitvoering. Vooraf ontvang je van DéBlé een gratis digitaal ontwerp, zodat je kunt beoordelen hoe jouw logo wordt geplaatst voordat de productie begint.
De Anker Prime 100W 3-poorts GaN-lader past goed bij onboarding, premium personeelsgeschenken, technische campagnes en zakelijke reissets. Vooral voor mobiele professionals en medewerkers die meerdere apparaten gebruiken is een krachtige lader een praktisch cadeau dat regelmatig van pas komt.