| Artikelnummer: | LT86737_N0226 |
Wil je een Mila zonnebril bedrukken met logo? De LT86737 heeft een eigentijds rechthoekig ontwerp met opvallend getinte glazen. Het montuur is gemaakt van 100% gerecycled polycarbonaat en de categorie 1-glazen bieden UV400-bescherming voor gebruik bij lichte zon.
De Mila valt op door het strakke rechthoekige montuur en de getinte glazen. Daarmee heeft dit model een duidelijk modegerichte uitstraling die goed past bij festivals, lifestylecampagnes, zomerevenementen en promotionele acties.
Het ontwerp is uitgesprokener dan een klassieke promotiezonnebril, waardoor de bril zelf ook onderdeel wordt van de uitstraling van jouw campagne.
Het montuur is gemaakt van 100% gerecycled polycarbonaat, ook aangeduid als RPC. Daarmee wordt voor het frame gerecycled kunststof toegepast.
Polycarbonaat is een harde en lichte kunststof, waardoor de zonnebril comfortabel blijft tijdens dagelijks gebruik en langere evenementen.
De Mila is voorzien van UV400-bescherming en categorie 1-glazen. Deze lenscategorie is bedoeld voor lichte zon en biedt een lichte tint zonder de sterke verduistering van hogere lenscategorieën.
Daardoor past dit model vooral bij dagelijks gebruik, festivals en evenementen waarbij de zonnebril naast bescherming ook een duidelijke fashionfunctie heeft.
Met afmetingen van 150 x 143 x 45 mm heeft de Mila een opvallend maar draagbaar formaat. Het lichte RPC-frame maakt de zonnebril prettig voor langere draagmomenten.
Dat is praktisch wanneer de zonnebril tijdens een festival, personeelsdag of promotionele actie direct wordt uitgedeeld en gedragen.
Mijn advies: “De Mila zou ik kiezen als je een moderne zonnebril zoekt waarbij uitstraling echt belangrijk is. Het rechthoekige montuur en de getinte glazen maken hem opvallender dan een standaard promotiemodel. Houd er wel rekening mee dat categorie 1 bedoeld is voor lichte zon; voor fel zonlicht zou ik eerder een model met categorie 3-glazen kiezen.”
De Mila kan worden gepersonaliseerd met jouw bedrijfslogo, merknaam of evenementnaam. De exacte druktechniek, drukpositie en maximale drukmaat stemmen we af op de gekozen uitvoering en jouw ontwerp.
Je ontvangt vooraf een gratis digitaal ontwerp waarop de plaatsing en verhouding van jouw logo zichtbaar zijn. Zo kun je het resultaat beoordelen voordat de zonnebrillen worden geproduceerd.
Wil je de Mila vergelijken met klassieke modellen, sportzonnebrillen of uitvoeringen met een hogere lenscategorie? Bekijk dan ons complete assortiment zonnebrillen bedrukt met logo.
De Mila LT86737 is geschikt als promotioneel relatiegeschenk voor festivals, lifestylecampagnes, personeelsevenementen en zomerse acties. De combinatie van het rechthoekige design, 100% gerecycled PC en UV400-bescherming geeft dit model een moderne uitstraling.
Vraag een scherpe offerte aan. Je ontvangt binnen enkele uren een persoonlijk voorstel, inclusief gratis digitaal ontwerp.