| Artikelnummer: | 2PX196 |
De SCX.design C58 60W magnetische platte laadkabel (2PX196) combineert snel opladen met een praktisch magnetisch ontwerp. De kabel van 1 meter heeft USB-A- en USB-C-ingangen, USB-C- en Lightning-aansluitingen en ondersteunt een laadvermogen tot 60W. De snoeren zijn gemaakt van gerecycled PET en de metalen uiteinden kunnen worden voorzien van een lasergravure met jouw bedrijfslogo. Een functioneel technologisch relatiegeschenk voor medewerkers en zakelijke relaties.
De SCX.design C58 ondersteunt een maximaal laadvermogen van 60W en is geschikt voor het opladen van compatibele smartphones, tablets en laptops. Het daadwerkelijke laadvermogen hangt af van de gebruikte voedingsadapter, de aansluiting en het aangesloten apparaat.
De kabel beschikt over een dubbele ingang voor USB-A en USB-C en biedt USB-C- en Lightning-aansluitingen. Daardoor is de C58 interessant voor medewerkers die verschillende apparaten gebruiken. Het is wel belangrijk vooraf te controleren welke aansluitingen de ontvangers nodig hebben.
Wil je meerdere uitvoeringen en laadvermogens vergelijken? Bekijk dan onze telefoon- en tabletaccessoires met logo.
De SCX.design C58 onderscheidt zich door zijn platte, magnetische uitvoering. Dit ontwerp is interessant voor gebruikers die hun laadkabel netjes willen meenemen en opbergen. De lengte van 100 cm biedt voldoende bewegingsruimte bij gebruik op een bureau, naast een oplader of onderweg.
Het magnetische ontwerp heeft betrekking op de kabelconstructie en betekent niet dat de kabel smartphones draadloos oplaadt. Het blijft een fysieke laadkabel die je aansluit op een geschikte voedingsbron en het apparaat.
Een praktisch voordeel is dat PF Concept de C58 vermeldt als compatibel met Apple CarPlay en Android Auto. Daarmee is de kabel ook interessant voor medewerkers die onderweg hun smartphone aansluiten op het multimediasysteem van een geschikte auto.
De werking is afhankelijk van de ondersteuning door het voertuig, de smartphone en de gebruikte aansluiting. Controleer daarom vooraf of de kabel past bij de apparatuur waarvoor je hem wilt gebruiken.
De snoeren van de SCX.design C58 zijn vervaardigd van gerecycled PET, afkomstig van gerecyclede plastic flessen. De uiteinden zijn uitgevoerd in zinklegering. Daarmee combineert de kabel kunststof snoermateriaal met metalen onderdelen voor een verzorgde afwerking.
De kabel wordt geleverd in een recyclebaar TPU-etui met een kaart van gerecycled papier. SCX.design vermeldt bovendien een garantie van drie jaar voor zijn producten.
Deze eigenschappen maken de C58 interessant voor organisaties die bij hun relatiegeschenken kijken naar materiaalgebruik, presentatie en langdurige bruikbaarheid.
Mijn advies: "Kies de SCX.design C58 wanneer je een hoogwaardige laadkabel zoekt die praktisch is voor dagelijks gebruik en gemakkelijk kan worden meegenomen. Vooral de combinatie van 60W laadvermogen, het platte magnetische ontwerp en de verschillende aansluitingen vind ik interessant. Ook de ondersteuning voor Apple CarPlay en Android Auto is een handig extra voordeel. Voor een professionele uitstraling adviseer ik lasergravure op het metalen uiteinde. Houd het logo eenvoudig, want de beschikbare graveerruimte is beperkt. Zoek je uitsluitend een USB-C-kabel zonder extra aansluitmogelijkheden, dan zou ik eerder een eenvoudiger model kiezen."
Alternatief: "Wil je ook een magnetische laadkabel van 1 meter met 60W vermogen, maar heb je geen Lightning-aansluiting nodig? Dan adviseer ik de RPET magnetische kabel (MO2778). Deze heeft een USB-C-naar-USB-C-aansluiting en een gevlochten buitenzijde van GRS-gecertificeerd RPET. Dankzij het magnetische ontwerp blijft de kabel netjes bij elkaar. Een praktisch alternatief voor medewerkers die vooral moderne USB-C-apparaten opladen."
De SCX.design C58 60W laadkabel kan worden gepersonaliseerd met jouw bedrijfslogo. PF Concept biedt hiervoor lasergravure en tampondruk op het metalen uiteinde van de kabel.
Bij lasergravure is het maximale formaat 25 x 6 mm. Voor tampondruk is maximaal 23 x 6 mm beschikbaar, met maximaal vier drukkleuren. Daarmee kun je kiezen tussen een subtiele gravure en een gekleurde logopresentatie.
Door het smalle personalisatieoppervlak adviseren we een compact, duidelijk herkenbaar logo. We controleren graag of jouw ontwerp geschikt is voor de beschikbare ruimte en helpen met de juiste positionering.
Je ontvangt persoonlijke begeleiding en een gratis digitaal ontwerp, zodat je vooraf een goed beeld krijgt van de uiteindelijke uitvoering.
Een laadkabel is een functioneel relatiegeschenk voor medewerkers en klanten die dagelijks smartphones, tablets of laptops gebruiken. De SCX.design C58 is bijvoorbeeld geschikt voor een onboardingpakket, een thuiswerkgeschenk, een zakelijke reisaccessoireset of als attentie bij een technologisch evenement.
De combinatie van 60W snelladen, meerdere aansluitmogelijkheden, het magnetische ontwerp en personalisatie op het metalen uiteinde maakt deze kabel onderscheidend ten opzichte van eenvoudige promotionele laadkabels.
Bij DéBlé combineren we onze ervaring als familiebedrijf sinds 1972 met persoonlijke service. We denken graag mee over de juiste uitvoering, het logo en de gewenste levering. Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontvang doorgaans binnen een paar uur een scherp voorstel.
Wil je een compleet technologisch geschenkpakket samenstellen? Bekijk dan ook onze opladers met logo. Zo kun je de C58 combineren met een passende voedingsadapter of een andere praktische laadoplossing.
✓ Ervaar de service van een familiebedrijf (sinds 1972).
✓ Vragen....bel ons gerust +31 77 354 1483 wij helpen je graag verder.
✓ Veilig achteraf betalen op rekening.